top
Image Alt

Zážitkové lety

  /  Zážitkové lety
Blue Sky Service

Zážitek ze stíhačky, z vrtulníku nebo z akrobatického letadla

Někdy stačí 15 minut a nezapomenete na ně do konce života. Stejně jako si dodnes většina lidí pomatujete ten okamžik, kdy poprvé vzlétla… Podobně výjimečný zážitek můžete darovat blízkým nebo sami sobě díky naší široké nabídce zážitkových letů.

Jaký dárek vybrat? Máte raději akční film „Top Gun”, či pohodovou komedii „Připoutejte se, prosím”? Nebo něco mezi tím? U nás v Blue Sky Service nabízíme pestrou nabídku zážitkových letů, jelikož máme k dispozici širokou flotilu letounů a vrtulníků.

Jaký zážitkový let vybrat?

Let ve stíhačce

 • Pro 1 osobu (věk 18+). Program cca na 120 minut. Cena od 25,400 Kč
 • Čím poletíte? Cvičným proudovým letounem Aero L-29 Delfín nebo Aero L-39 Albatros
 • S kým poletíte? S bývalými armádními piloty stíhaček a leteckými instruktory.

Vyhlídkový let

 • Pro skupinu až 4 osob (vhodné i pro děti). Výlet na 15 minut a více. Cena od 2,600 Kč
 • Čím poletíte? Jedním ze tří druhů vrtulníků nebo vícemístnými letouny
 • S kým poletíte? Se zkušenými piloty a leteckými instruktory.

Akrobatický let

 • Pro 1 odvážlivce (věk 18+), který si troufá na 15 minut nových zážitků. Cena od 4,800 Kč
 • Čím poletíte? Akrobatickým speciálem
 • S kým poletíte? S bývalými armádními piloty nebo s piloty dopravních letounů.

Pilotem na zkoušku

 • Pro zvídavé nadšence, malé-velké kluky i pro skupiny max. 8 osob. Program zahrnuje min. 30 minut letu. Cena od 5,990 Kč
 • Čím poletíte? Vyzkoušíte si řízení letounu ZLIN Z42 nebo vrtulníku Robinson R22
 • S kým poletíte? Se zkušenými leteckými instruktory

A nebo si můžete poskládat zážitkový let přesně podle svého gusta. Nevěříte? V minulosti už se naši zákazníci ve vrtulnících zasnoubili, loučili se svobodou a nakonec si v oblacích taky řekli své novomanželské „ANO”.

Preferujeme individuální přístup. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo přání, napište nám nebo zavolejte. Ke všem zážitkovým letům je možné zakoupit dárkový voucher s platností 12 měsíců. Pošleme vám ho elektronicky do 24 hodin od zaplacení. Můžeme vám samozřejmě připravit dárkový poukaz na míru.

FAQ aneb Jak se připravit na zážitkový let

1) Kdy poletím?

Nejsme aerolinky, nemusíte se podřizovat striktně danému termínu – na všem se s vámi individuálně domluvíme. Létáme po celý rok v závislosti na počasí. Až nastane váš den, zavolejte nám ještě raději na tel. +420 777 449 974, abychom vám potvrdili, že je na letišti příznivé počasí pro váš let.

2) Co na sebe?

Na letišti vám rádi půjčíme leteckou kombinézu, ale zážitkový let nemusíte absolvovat v ní. Oblečte se především pohodlně a přiměřeně k počasí. Doporučujeme se raději přiobléct, protože na letišti často fouká a v oblacích je o několik stupňů chladněji než dole na zemi. Nicméně pokud půjdete na adrenalinové zážitkové lety, počítejte s tím, že jedno triko rozhodně propotíte…

3) Co s sebou?

Vaší “letenkou” je občanský průkaz, bez něj nemůžeme vzlétnout. Nezapomeňte si fotoaparát nebo kameru včetně náhradních baterií a s dostatečnou kapacitou paměťové karty. U zážitkového letu stíhačkou vám za příplatek uděláme profesionální videozáznam.

4) Koho s sebou?

Na letiště s vámi může přijít kdokoli, kdo si s vámi chce užít váš zážitek. Vstup pro až 5 osob není nijak omezen. Pokud uvažujete o větším doprovodu, dejte nám dopředu vědět. Osobně vás vyzvedneme u vstupní brány a převezeme k nám. Všichni vaši přátelé musí mít u sebe občanku nebo pas (řidičák nestačí), jinak budou muset váš let sledovat jen z odletové haly. Děti mladší 15 let v doprovodu dospělé osoby nepotřebují ke vstupu žádný doklad.

5) Co raději nebrat?

Na letiště je přísně zakázán vstup se psy, vnášet nebezpečné předměty, jako jsou zbraně, nože atd.  Rovněž zde není povoleno jakkoliv používat drony.