top
Image Alt

Obchodní letecká doprava

  /  Obchodní letecká doprava
Blue Sky Service

Aerotaxi. Pohodlně a efektivně

Vy rozhodujete kdy, odkud a kam poletíme. Přepravíme vás rychle a diskrétně na důležitý firemní meeting nebo za rodinou na dovolenou. Naší specializací je obchodní letecká přeprava vrtulníky. Máme k dispozici různé typy, včetně dvoumotorového vrtulníku Bell 427 ve VIP konfiguraci.

Blue Sky Service jako letecký dopravce sídlí na mezinárodním letišti Brno-Tuřany a díky tomu můžeme létat po celý rok. Pro odbavení stačí 15 minut a itinerář letu je vám připravený na míru. Pro aerotaxi využíváme vrtulníky s kapacitou 3-6 osob (včetně pilota), s cestovní rychlostí v průměru 200 km/h a doletem až 400 kilometrů.

Naši činnost stavíme na hodnotách, které jsou nezbytnou součástí letectví – bezpečnost, spolehlivost, poctivost a důvěra. Máte-li zájem o leteckou dopravu, ozvěte se nám.

Přeprava osob vrtulníkem

Jako jediní na Moravě máme licenci na obchodní leteckou dopravu s využitím vrtulníků. Benefity těchto strojů jsou zřejmé – umožňují se maximálně přiblížit vaší požadované cílové destinaci, protože s nimi můžeme přistát přímo na heliportech nebo jiných vhodných místech v České republice a blízkém zahraničí.

Pro aerotaxi je možné vybírat ze 3 druhů vrtulníků, které nabízí nadstandardní komfort při cestování. Například ve pětimístném modelu Bell 206 s cestovní rychlostí 180 km/h pro vás bude přesun z Brna do Vídně znamenat 40 minut.

Přeprava nákladu vrtulníkem

Pohodlně, bezpečně a rychle s námi můžete přepravit také nejrůznější druhy zásilek a zboží po Evropě. Zajistíme související administrativu i veškeré celní náležitosti. Vy určíte cíl, my se postaráme o vše ostatní.

 

Máte zájem o aerotaxi?

MAREK ŠKVRNĚ

+420 774 444 115

info@blueskyservice.cz