O nás

Blue Sky Service

Společnost Blue Sky Service, s.r.o. vznikla v roce 2003, aby poskytovala služby širokému spektru zájemců o letectví.

Odborná zdatnost a nadšení zakladatelů je podpořena dlouholetou zkušeností v letectví. Dbáme především na bezpečnost a spolehlivost našich služeb. Naše podnikání stavíme na poctivých základech.

Postupný průnik do dalších segmentů leteckých služeb vede k rozvoji Blue Sky Service, s.r.o. do podoby stabilní a silné společnosti, vždy ochotné vyhovět vašim individuálním požadavkům v rámci našeho sortimentu.

Děkujeme za Vaši důvěru.

Novinky

Letecké záběry ze startu závodu mužů UCI MTB WC NMNM z R-44 🚁 ...

Exkluzivní pohled na start dnešního závodu mužské elity. Nepříjemný pád přišel hned po prvních pár metrech. Matthias Stirnemann přehrhl řetěz. Velké videoshrnutí celeho dne přidáme později. --- An exclusive view of the start of the today's race. The crash occurred after just a few metres from the line, after Matthias Stirnemann broke his chain. A more detailed video summary of the day shall follow shortly.

View on Facebook

Přijďte se za námi podívat na Dětský den v neděli 28.5.2017 ...

28. května se opět budeme těšit především na naše nejmladší návštěvníky s rodinami! 🙂 Těšit se můžete na spoustu atrakcí, soutěží a kulturního programu, možnost proletět se vrtulníkem, nebo vyhrát v tombole letenky do Londýna! ✈ Více informací zde: goo.gl/Ncvjdo

View on Facebook

Náš tým

Ing. Jakub Jasaň

Provozní ředitel

tel. +420 777 701 788

Lukáš Veselý

Pilot instruktor, provoz vrtulníků

tel. +420 777 965 746

Michal Veselý

Zajištění letového a technického provozu

Ing. Pavel Veselý

Letový ředitel a předváděcí pilot L-29

Ing. Pavel Veselý ml.

Pilot instruktor a předváděcí pilot L-29

Ing. Antonín Lenert

Pilot instruktor